TË SHTRIRË DHE TË ZHVESHUR/ Alban Ramosaj fotografohet me femrën misterioze – AlpeGossip
TË SHTRIRË DHE TË ZHVESHUR/ Alban Ramosaj fotografohet me femrën misterioze

TË SHTRIRË DHE TË ZHVESHUR/ Alban Ramosaj fotografohet me femrën misterioze

Alban Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit dhe ndër më të ndjekurit në rrjetin social Instagram, ku ndan shpesh ne fansat poza të ndryshme që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.
Së fundmi, këngëtari ka publikuar në Instastory një foto të nxehta nga vera që lamë pas, ku shfaqet i shtrirë krah një femre miserioze të cilës nuk ja ka zbuluar fytyrën.

Ata shfaqen të dy të zhveshur teksa marrin rreze dielli, ndërkohë që në postim Albani ka shkruar:
“Mendërisht në plazh”.