“DYSHJA MË E MIRË…”/ Elita tregon me këto FOTO momentet e bukura të Gjikos duke luajtur me djalin – AlpeGossip
“DYSHJA MË E MIRË…”/ Elita tregon me këto FOTO momentet e bukura të Gjikos duke luajtur me djalin

“DYSHJA MË E MIRË…”/ Elita tregon me këto FOTO momentet e bukura të Gjikos duke luajtur me djalin

Mbrëmjët i takojnë gjithmonë Gjikos dhe Zërit në familjen Gjikolli. Këtë detaj e ka zbuluar tashmë Elita e cila ka ndarë momente të ndryshme të dy djemëve të saj në shtëpi apo në çdo ambient tjetër.

Së fundmi ajo ka ndarë disa pamje ku duket se Gjiko është duke u argëtuar me të birin, i cili është duke qeshur nga gëzimi.

“Dyshja më e mirë”, ka shkruar Elita krah postimeve në ‘Instastory’. Kujtojmë se momentalisht Elita dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së  dytë, e me siguri vogëlushja do u sjellë më shumë lumturi në shtëpi.

Në një intervistë për ‘NIN’ Gjiko u shpreh se nuk dëshiron fëmijë të tjerë për shkak të vendit dhe pasigurisë që ofron Kosova.