TË LINDUR NË NJË DITË/ Lori Hoxha dhe Valdrin Sahiti po përgatisin një festë të përbashkët? (FOTO) – AlpeGossip
TË LINDUR NË NJË DITË/ Lori Hoxha dhe Valdrin Sahiti po përgatisin një festë të përbashkët? (FOTO)

TË LINDUR NË NJË DITË/ Lori Hoxha dhe Valdrin Sahiti po përgatisin një festë të përbashkët? (FOTO)

Me 19 tetor, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha dhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti, festojnë ditëlindjet.

Mirëpo në një postim të Sahitit, duket sikur ata të dy po kurdisin diçka. Valdrini ka publikuar një foto ku i ka bërë ‘tag’ Lorit duke shkruar: “Sikur kishim në plan një festë”. Lori e ka ripostuar duke ju përgjigjur:

“Gati m’ke”. Duket se dyshja po mendon të organizojë një festë ditëlindjeje të përbashkët dhe me siguri ky do të jetë një realizim gjigand duke ditur shijet e të dyve.