MORENËS NUK PO JA NDJEN FARE PËR MILIARDERIN IRANIAN/ Publikon fotografinë mbi makinën super luksoze – AlpeGossip
MORENËS NUK PO JA NDJEN FARE PËR MILIARDERIN IRANIAN/ Publikon fotografinë mbi makinën super luksoze

MORENËS NUK PO JA NDJEN FARE PËR MILIARDERIN IRANIAN/ Publikon fotografinë mbi makinën super luksoze

Prej ditësh po përflitet “telenovela” mes Morena Tarakut, Fjolla Morinës dhe miliarderit Iranian Sasha Sobhanit.

Ky i fundit u mundua “të futej” mesa vajzave por nuk ja doli me sukses.

Fjolla publikoi një foto pranë Morenës me dixhiturën: Motrat para k*rvave, e kjo vërtetoi miqësinë e ngushtë mes tyre.

Morena nuk ka bërë asnjë reagim për këtë por vazhdon jetën normalisht duke ndarë momente të saj dhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo postoi një foto , ku shfaqej sipër  një makine “Lambo” duke treguar që nuk ja ndjen fare për këto që po ndodhin…