“E SIKLETSHME, PUTHJE 6 HERË NË BUZË”/ Olsi Bylyku tregon momentin e sikletshëm me Albano Bogdon (VIDEO) – AlpeGossip
“E SIKLETSHME, PUTHJE 6 HERË NË BUZË”/ Olsi Bylyku tregon momentin e sikletshëm me Albano Bogdon (VIDEO)

“E SIKLETSHME, PUTHJE 6 HERË NË BUZË”/ Olsi Bylyku tregon momentin e sikletshëm me Albano Bogdon (VIDEO)

Olsi Bylyku ishte i ftuar së fundmi në “EXPULS”, ku tregoi për herë të parë për përjetimet qesharake të skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”.

Olsi tregoi se xhirimet e kësaj skene kanë qenë shumë të sikletshme pasi u bënë 6 dubla.

“E kisha harruar… Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skenën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”– u shpreh Olsi.