JEP LAJMIN E BUKUR/ Një mama seksi si Zaimina Vasjari, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
JEP LAJMIN E BUKUR/ Një mama seksi si Zaimina Vasjari, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

JEP LAJMIN E BUKUR/ Një mama seksi si Zaimina Vasjari, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pasi zbuloi se do të bëhet sërish nënë, Zaimina Vasjari ka ndarë dhe disa imazhe ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja shfaqet së bashku me vajzën e vogël Khloe, ku të dyja janë veshur me të bardha. E vogla shfaqet duke i puthur barkun Zajminës, e cila pak kohë më parë njoftoi shtatzëninë e saj të dytë.

Ajo nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës së dytë , ndërsa ka pyetur ndjekësit nëse mendojnë se bebi do të jetë vajzë apo djalë.

“Dy bekimet e jetes time qe me kujtojne dhe tregojne se sa e bukur eshte jeta, se si mundet njeriu te jet i lumtur vetem nga nje prekje, puthje apo buzeqeshje. Faleminderit Zot ! Si mendoni bebi eshte vajze apo djale?”, shkruan Zajmina.

Ju rekom