Pamje nga klipi i ri i Dafina Zeqirit/ Këngëtarja zbulon edhe kur publikohet kjo këngë (FOTO) – AlpeGossip
Pamje nga klipi i ri i Dafina Zeqirit/ Këngëtarja zbulon edhe kur publikohet kjo këngë (FOTO)

Pamje nga klipi i ri i Dafina Zeqirit/ Këngëtarja zbulon edhe kur publikohet kjo këngë (FOTO)

Dafina është një këngëtaret më të njohura dhe aktualisht ndodhet në SHBA.

 Ditën e djeshme Dafina zbuloi bashkëpunimin me  Lumi B, ndërsa për fansat e saj rezervoi  edhe një tjetër surprizë.

Bukuroshja në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto ku shfaqet  pranë një vaske  dhe tregon trupin e tonifikuar me një body të zezë.

Dafina Zeqiri, është këngëtare e mjaft hiteve, dhe synimi i saj është ndërtimi i një karriere të suksesshme në Ameikë, por asnjëherë nuk  harron të publikoj këngë edhe për publikun shqiptar.

Commmmmming soon….. #4Gusht @lumib

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

Kthemu prap…… 📸 @argjiraspanca

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

Boy u knoe u make me float….. 📸 @argjiraspanca

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on