Françeska Jaçe nuk ndalet/ Ekspozon të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe nuk ndalet/ Ekspozon të pasmet bombastike (FOTO)

Françeska Jaçe nuk ndalet/ Ekspozon të pasmet bombastike (FOTO)

Ajo është një nga modelet më seksi dhe këtë  Françeska Jaçe e ka treguar gjithnjë.

Këtë herë ish-banorja e Big Brother ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj.

Ajo shfaqet me bikini më seksi  duke eksopozuar të pasmet bombastike,Jaçe nuk u ndal këtë  verë  duke nxjerrë në pah hiret e saja perfekte.

Modelja na ka mahnitur me bukurin dhe format  në foton e publikuar.