Para se ta “kapnin veten”/ Shikoni si dukeshin VIP-at tanë kur s’kishin bërë dhëmbët – AlpeGossip
Para se ta “kapnin veten”/ Shikoni si dukeshin VIP-at tanë kur s’kishin bërë dhëmbët

Para se ta “kapnin veten”/ Shikoni si dukeshin VIP-at tanë kur s’kishin bërë dhëmbët

Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve.

Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur: dhëmbët.

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre.

Marina Vjollca

Edi Rama

Armina Mevlani

Greta Koçi

Besart Kallaku

Eneda Tarifa

Luana Vjollca