Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S’dal dot se më turren qentë – AlpeGossip
Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S’dal dot se më turren qentë

Ish-banorja e BB ngec brenda në makinë: S’dal dot se më turren qentë

Ish-banorja e “Big Brother”, Jona Kalemaj është ndër më të komentuarat në media, më së shumti për jetën personale ndërkohë që me postimet e saj në Instagram tërheq shumë vëmendjen.

Kështu ka ndodhur edhe sot ku me anë të një fotoje në Instastory, Jona ka treguar se ka ngecur brenda në makinë.

Ajo shkruan se nuk del dot pasi në lagjen e saj mblidhen çdo ditë 10 qenë dhe sapo zbret nga makina të turren.

Jona ka etiketuar në postim kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn dhe shkruan: “Nuk kam asgjë kundër kafshëve, thjesht i kam fobi. Për ditë këtu vijnë mbi 10 qenë dhe sapo zbret nga makina të turren. Si mund të zbres nga makina?”