“Bëni pyetjen tuaj!” Alketa Vejsiu zbulon të ftuarin e parë te ”Kurthi i Piter Pan” (FOTO) – AlpeGossip
“Bëni pyetjen tuaj!” Alketa Vejsiu zbulon të ftuarin e parë te ”Kurthi i Piter Pan” (FOTO)

“Bëni pyetjen tuaj!” Alketa Vejsiu zbulon të ftuarin e parë te ”Kurthi i Piter Pan” (FOTO)

“Në kurthin e Piter Panit”, është emisioni më i ri, i cili pritet të fillojë së shpejti në Tv Klan.

Qindra fëmijë nga e gjithë Shqipëria vazhdojnë të marin pjesë në audicione ku nxjerrin në pah talentin si gazetarë të ardhshëm dhe gozhdojnë me pyetjet e tyre.

Në Instagramin e saj Alketa na ka zbuluar të ftuarin e parë dhe ai do të jëtë moderatori i njohur Ermal Mamaqi.

Alketa i ka bërë ftesë fansave që të bëjnë pyetje me anë të fotos së Ermal Mamaqit.