“U MAHNITËM”/ Të veshurat më mirë në “Amerikan Music Awards 2018” (FOTO) – AlpeGossip
“U MAHNITËM”/ Të veshurat më mirë në “Amerikan Music Awards 2018” (FOTO)

“U MAHNITËM”/ Të veshurat më mirë në “Amerikan Music Awards 2018” (FOTO)

Artiste si Cardi B apo Taylor Swift janw pjesëmarrëse në American Music Awards 2018 për të festuar edhe një tjetër vit të suksesshëm në muzikë të votuara nga fansat dhe sigurisht që nuk zhgënjejnë me veshjen. Me moderatore Tracee Ellis Ross për të dytin vit rradhazi dhe Performancën e parë fituese të një çmimi të Taylor Swift pas tre vjetësh shfaqja pati momente të paharrueshme. Më poshtë ju paraqesim Vipat që ishin veshur më mirë për këtë eveniment.

OTO)