U PËRFOLËN PËR NDARJE/ Çifti i njohur turk reagon për herë të parë – AlpeGossip
U PËRFOLËN PËR NDARJE/ Çifti i njohur turk reagon për herë të parë

U PËRFOLËN PËR NDARJE/ Çifti i njohur turk reagon për herë të parë

Shpesh herë në mediat turke është përfolur se dyshja e njohur, Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë drejt divorcit.

Lidhur me këto lajme çifti ka zgjedhur që të mos reagojë nëpërmjet fjalëve, por së fundmi veprimi i tyre tregon qartë marrëdhënien.

Ditët e fundit, Neslihan dhe Kadir janë fotografuar së bashku teksa dilnin nga një teatër. Ata shfaqeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe nuk nguruan as të ndalonin të thonin disa fjalë.
“Nuk i kemi kuptuar asnjëherë lajmet që gazetarët shkruajnë për ne dhe martesën tonë.

Ne vetë habitemi dhe ju duhet të ndaleni, sepse ato që shkruani nuk kanë kuptim”,- u shprehën ata.

Në këtë mënyrë Neslihan dhe Kadir hedhin poshtë një herë e mirë thashethemet e ndarjes.