VAJZAT E KUPTOJNË MË MIRË/ Ja çfarë e “zemëroi” Ronelën përpara se të dilte nga shtëpia – AlpeGossip
VAJZAT E KUPTOJNË MË MIRË/ Ja çfarë e “zemëroi” Ronelën përpara se të dilte nga shtëpia

VAJZAT E KUPTOJNË MË MIRË/ Ja çfarë e “zemëroi” Ronelën përpara se të dilte nga shtëpia

Këngëtarja Ronela Hajati ka postuar një video në ‘Instagram’, ku shfaqet si gjithmonë mjaft e kuruar. Por çfarë fshihet pas kësaj pamjeje kaq të bukur të saj?

Ajo ka zbuluar incidentin që i ka ndodhur dhe të gjitha vajzat e kuptojnë më së miri. “Pse e bëra gjithë këte makeup sot, pse?

Për t’u grisur fustani dhe për mos të ikur në asnjë vend”, shprehet këngëtarja.
Mesa duket Ronelës i ka ndodhur incidenti në momentet e fundit dhe nuk ka arritur të jetë prezente, në eventin ku ishte nisur të shkonte.

Megjithatë na mbetet të themi postimet e këngëtares ngjallin gjithmonë shumë kuriozitet, për shkak edhe të natyrës sportive dhe humorit të saj.