NGA ZYRA DERI TEK PUSHIMET/ Ja 4 stilet dhe ngjyrat që duhet të zgjidhni sipas ambjentit (FOTO) – AlpeGossip
NGA ZYRA DERI TEK PUSHIMET/ Ja 4 stilet dhe ngjyrat që duhet të zgjidhni sipas ambjentit (FOTO)

NGA ZYRA DERI TEK PUSHIMET/ Ja 4 stilet dhe ngjyrat që duhet të zgjidhni sipas ambjentit (FOTO)

Moda pëson gjithmon ndryshime duke sjell risi dhe trendet të reja .Së fundimi shihet një tendenc e madhe për të kthyer edhe një her në qendër të vëmendjes disa nga  veshjet e viteve 60.

Dhe pse gjithmon ato alternohen me trendet e sotme ,stili i tyre mbetet unik dhe  i veçant. Pjesa më e rëndësishme është të jeni të informuar që ti vishni në vendet e duhura.

Nga puna deri tek pushimet ne ju njohim me 4 stilet e thjeshta dhe ngjyrat që duhet të bazoheni.

 

Për zyr

Për pushime

Për mbrëmje

Për fundjav