SA KEQ/ Meghan Markle dhe Princ Harry nuk mund ta festojnë bashkë Shën Valentinin, zbuloni pse – AlpeGossip
SA KEQ/ Meghan Markle dhe Princ Harry nuk mund ta festojnë bashkë Shën Valentinin, zbuloni pse

SA KEQ/ Meghan Markle dhe Princ Harry nuk mund ta festojnë bashkë Shën Valentinin, zbuloni pse

Meghan Markle dhe Princ Harry, ndryshe nga çdo herë tjetër, këtë vit do ta festojnë Shën Valentinin si të martuar, por jo me njeri-tjetrin.

Pallati mbretëror ‘Kensington’, ka bërë më dije se Harry do të largohet nga Londra në datë 14 shkurt në një udhëtim drejt Norvegjisë. Ai do të kryejë atje detyrat e tij si Princ dhe si gjenerali i flotës së marinës mbretërore.

Ky udhëtim i papritur i tij ka bërë që planet e çiftit të ndryshojnë në moment të fundit.

Mesa duket Meghan do të duhet ta festojë në distancë festën e të dashuruarve këtë vit sepse Princin po e thërret detyra.