KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-at të fiksuar pas syzeve dhe ja çmimi i tyre (FOTO) – AlpeGossip
KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-at të fiksuar pas syzeve dhe ja çmimi i tyre (FOTO)

KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-at të fiksuar pas syzeve dhe ja çmimi i tyre (FOTO)

Syzet janë një ndër aksesorët më të rëndësishëm jo vetëm për femrat por edhe për meshkujt.  Ato jo vetëm që ka roline tyre si një aksesor zbukurues por edhe të mbrojn syt nga rrezet e diellit.

Së fundmi vip-at po u kushtojn shumë rëndësi zgjedhjes së syzeve  duke preferuiar gjithmonë ato të veçantat dhe markat më të mira. Mesa duket kur bie fjala për tek kostoja personazhet e njohura nuk kursehen duke shpenzuar deri në 1300 euro për një pal syze.

Nëse i hidhni një sy rrjetit social Instagram do të shihni se disa nga vip-at  janë të fiksuar pas syzeve dhe kanë disa të tilla. Ne kemi përzgjedhur disa nga modelet që janë më të preferuara dhe koston e tyre.

Elvana Gjata

Marina Vjollca

 

Jonida Maliqi

Mozzik

 

Getoar Selimi

AlpeNews.al