“KUR FLISNI PËR LEKË TREGON SA TË VARFËR JENI”/ Komentet PIKANTE të ditës, fansat “fëlliqin” VIP-at me komentet e tyre (FOTO) – AlpeGossip
“KUR FLISNI PËR LEKË TREGON SA TË VARFËR JENI”/ Komentet PIKANTE të ditës, fansat “fëlliqin” VIP-at me komentet e tyre (FOTO)

“KUR FLISNI PËR LEKË TREGON SA TË VARFËR JENI”/ Komentet PIKANTE të ditës, fansat “fëlliqin” VIP-at me komentet e tyre (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Reperja e njohur Tayna ka realizuar një foto ku shihet e shtrirë në shtrat por njër prej fansave e krahason me lopën:

View this post on Instagram

Keep them wondering

A post shared by Tayna (@tayna) on

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka publikuar një foto ku ka pozuar me profil por ajo që tërheq vëmendjen është fakti se ajo nuke ka vendosur shaminë që tha se do e mbante dhe njëri prej fansave ia ka vënë në dukje:

Së fundi reperi i njohur Majk ka realizuar një këngë në bashkëpunimin me Getoar Selimin dhe ka publikuar në Instagram një fragment nga kënga:

View this post on Instagram

kur ki 💸💸 vin vet ato 🤷‍♂️ … #Vamos

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

/AlpeNews.al