PAK SEKONDA LARG VDEKJES/ Polici hero shpëton gruan e verbër nga përplasja me trenin (VIDEO) – AlpeGossip
PAK SEKONDA LARG VDEKJES/ Polici hero shpëton gruan e verbër nga përplasja me trenin (VIDEO)

PAK SEKONDA LARG VDEKJES/ Polici hero shpëton gruan e verbër nga përplasja me trenin (VIDEO)

Ky është momenti kur një oficer policie shpëtoi një grua të verbër ndërsa një tren po vinte drejt saj.

Kalimtarja po qëndronte në mes të hekurudhës e çorientuar.

Vetëm pak sekonda e ndanë gruan nga jeta në ë stacionin Villarejo në qytetin e Granadës.

Në video shihet gruaja e verbër, që nuk është identifikuar, shihet në mes të hekurudhës dhe duket e hutuar.

Ajo përdor një shkop për të kuptuar vendndodhjen e saj por nuk arrin ta gjejë.

Një oficer policie që e pa ndërsa patrullonte me makinë vrapoi drejt saj. Oficeri kap gruan dhe e largon nga shinat dhe në atë moment kalon treni.