“NUK I HEQIN NGA TRUPI”/ Këto janë detajet që moderatoret shqiptare janë fiksuar keq: Nga Rudina tek Arbana (FOTO) – AlpeGossip
“NUK I HEQIN NGA TRUPI”/ Këto janë detajet që moderatoret shqiptare janë fiksuar keq: Nga Rudina tek Arbana (FOTO)

“NUK I HEQIN NGA TRUPI”/ Këto janë detajet që moderatoret shqiptare janë fiksuar keq: Nga Rudina tek Arbana (FOTO)

Janë ndër moderatoret më të dashura për publikun por edhe ato si të gjithë janë të fiksuar pas detajeve të cilat nuk i heqin nga trupi.

Pas daljeve televizive dhe publikimeve  të shpeshta në rrjetet sociale ne bëmë disa vëzhgime të vogla dhe kuptuam se këto prezantuese i përdorin këto detaje shpesh në veshjet etyre.

Rudina Magjistari

Moderatorja dallohet për ëmbëlsinë që përcjell në ekran por në çdo dalje të saj ajo zgjedh këto fustane të lirshme dhe klasike. Mesa shohim Rudina i adhuron fustanet dhe do ishte një sygjerim shumë i mirë për femrat që e adhurojn gjithashtu këtë stil.

Alketa Vejsiu

Nëse doni të dukeni elegante me forma të përkryera sekreti iu tregon Alketa. Ndoshta e keni vënë re  stilin e saj gjithë klas por me siguri iu ka shpëtuar ky aksesor që quhet rrip dhe moderatorja se heq kurrë nga beli.

Arbana Osmani

Gjatë periudhës së ftoht të dimrit Arbana është një këshilluese e duhur për pulovrat që duhet të zgjedhim. Teksa po i hidhnim një sy Instagramit të moderatores kuptuam që Abana është e fikuar keq me pulovrat  duke i veshur në çdo veshje.Modertaorja preferon ti kombinoj me çizme të gjata dhe pallto.

Xhemi Shehu

Shehu është një ndër moderatoret më seksi e cila  përveç i qëndron besnike ngjrës së flokëve ajo gjithashtu në çdp dlje të saj nuk harronm kurrë syzet. Ky aksesor qenka i preferuara i Xhemit dhe ka të drejtë pasi është edhe i rëndësishëm për mbrojtjen e syrit.

/AlpeNews.al