PAS 25 VITESH MIQËSI/ Aurela Gaçe dhe Eli Fara surprizojnë fansat dhe ne mezi po presim(FOTO) – AlpeGossip
PAS 25 VITESH MIQËSI/ Aurela Gaçe dhe Eli Fara surprizojnë fansat dhe ne mezi po presim(FOTO)

PAS 25 VITESH MIQËSI/ Aurela Gaçe dhe Eli Fara surprizojnë fansat dhe ne mezi po presim(FOTO)

Eli Fara dhe Aurela Gaçe janë dy ndër këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare, të cilat falë talentit të jashtëzakonshëm  ja kanë dalë të sjellin për publikun muzikë e cila i ka rezistuar kohës.

Nëpërmjet një postimi të bërë në “Instagram” Aurela  ka treguar për fansat se së bashku me Eli Farën do të vijnë për herë të parë me një këngë të tyren.
Më në fund bashkëpunimi ynë i parë. 25 vite miqësi e ngushtë, asnjë këngë. Duhej 20-vjetori i “Kënga Magjike’ që të mendonim t’i jepnim publikut një dhuratë. Nga shpirtrat tanë për ju. Shihemi këtë diele në “E diela shqiptare”