PASI LAJMEVE SE DO BËHESH BABA/ Flori Mumajesi ka probleme të rëndë shëndetësor dhe vuan nga kjo sëmundje – AlpeGossip
PASI LAJMEVE SE DO BËHESH BABA/ Flori Mumajesi ka probleme të rëndë shëndetësor dhe vuan nga kjo sëmundje

PASI LAJMEVE SE DO BËHESH BABA/ Flori Mumajesi ka probleme të rëndë shëndetësor dhe vuan nga kjo sëmundje

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flori Mumajesi prej disa muajsh ka vendosur të qëndrojë larg syrit të publikut ç’ka shkaktuar edhe shqetësim tek adhuruesit e tij të cilët nuk e dinë ç’bëhet me të.
E vetmja gjë me të cilën Flori ka komunikuar me publikun ka qenë muzika. “Threedots” i Flori Mumajesit ka realizuar këngën më të fundit të Ronela Hajatit “Vuj” me të cilën ajo po konkurron në Kënga Magjike.

Mirëpo shkak pse Flori është zhdukur nga syri i publikut është një problem shëndetësor.  Emisioni  “Fun day” ka zbuluar se Flori Mumajesi vuan nga një problem me mëlçinë.