MË NË FUND E ZBULUAM/ Kjo është këngëtarja shqiptare që do të marrë pjesë në filmin e ri të James Bond (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND E ZBULUAM/ Kjo është këngëtarja shqiptare që do të marrë pjesë në filmin e ri të James Bond (FOTO)

MË NË FUND E ZBULUAM/ Kjo është këngëtarja shqiptare që do të marrë pjesë në filmin e ri të James Bond (FOTO)

Ka pasur një numër të madhë spekulimesh se kush do të jetë artisti/ja në kolonën zanore të filmit të James Bond, por mesa duket producentët e kanë zgjedhur këngëtaren.

Sipas mediave të huaja, producenti i filmit, Mikey Goldsëorthy ka pohuar se Dua Lipa është zëri i tyre i preferuar për kolonën zanore.

Ndërkohë, që thashethemeve disa kohë me parë u është përgjigjur dhe Dua e cila ka thënë se do shumë që të jetë ajo e zgjedhura e producenëve por deri tani asgjë nukështë e sigurt.