“ISHTE NATË, NUK ISHTE DITË…”/ Klea Huta rrëfen puthjen e parë me Elgit Dodën – AlpeGossip
“ISHTE NATË, NUK ISHTE DITË…”/ Klea Huta rrëfen puthjen e parë me Elgit Dodën

“ISHTE NATË, NUK ISHTE DITË…”/ Klea Huta rrëfen puthjen e parë me Elgit Dodën

Klea Huta dhe Elgit Doda kanë dy vite e gjysmë që shijojnë historinë e tyre të dashurisë. Gjithçka filloi në një natë të errët kur po udhëtonin me makinë. Klea ka rrëfyer momentin e puthjes së parë në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.

Klea Huta: Ishte natë, nuk ishte ditë. Ishte hëna në qiell, dritat e rrugës, rruga bosh dhe…

Rudina Dembacaj: Po ecnit në këmbë?

Klea Huta: Jo, ishim me makinë. Unë isha me makinë, ai ishte në këmbë. Tha mbaje pak makinën dhe kështu…