Kush e ka by***n më të mirë? Universiteti nderon studenten e drejtësisë (FOTO) – AlpeGossip
Kush e ka by***n më të mirë? Universiteti nderon studenten e drejtësisë (FOTO)

Kush e ka by***n më të mirë? Universiteti nderon studenten e drejtësisë (FOTO)

Një studente ka fituar çmimin e parë Bum që u organizua nga Universiteti i Kembrixhit. Studentë, të cilët kishin më tepër guxim për të shfaqur trupin e tyre nudo u futën në një konkurs të veçantë.
Kush i ka të pasmet më të bukura? Në mesin e një numri të konsiderueshëm studentësh që morrën pjesë, studentja e drejtësisë është kurorëzuar si fituesja e çmimit vjetor.

Vita foli me krenari për të pasmet e saj dhe kofshët e mbushura.

Ajo tha:

Unë nuk kam një trup të palestruar por kam një b**** të mirë. Kam punuar shumë për të pranuar trupin tim të mbushur. Doja ta provoja veten duke bërë diçka që normalisht nuk e kisha menduar ndonjëherë se do e bëja”.
Tani Vita është bërë një yll në shkollë dhe miqtë e lavdërojnë për guximin e saj.

Ajo tha:

Unë kam parë në foton time komente edhe ofenduese që jam gjithë yndyrë etj. Kam vendosur t`i injoroj ato”.