HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Getoar Selimi një “gaforre” fantastike dhe i komplikuar (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Getoar Selimi një “gaforre” fantastike dhe i komplikuar (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Getoar Selimi një “gaforre” fantastike dhe i komplikuar (FOTO)

Getoar Selimi është një ndër reperët më të preferuar për publikun. Prej vitesh ai është pjesë e skenës dhe  shpesh këngët e tij ajnë kthyer në hite. Ai jo vetëm që ka një karrier të suksesshëm por ka edhe shumë fansa në rrjetin e  tij social Instagram. Reperi është shumë aktiv ku publikon foto të ndryshme nga jeta e përditsheme apo projetet e reja.

Mirëpo ndoshta nuk e dini por në horoskop Getoari është një gaforre tipike dhe e  komlikuar.

Të ndjeshme, sentimentale, dhe besnike, gaforret do të bënin gjithçka për familjen. Geti është përfolur në lidhje me shumë vajza të showbizit por pas martesës me Marinën duket se ka ndryshuar çdo gjë. Reperi publikon shpesh foto nga pushimet me Marinën duke i bërë dedikime të ëmbla dhe emocionuese.

View this post on Instagram

👨‍👧

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

View this post on Instagram

01.01. 2019

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Gaforret jo vetëm që janë të çmendur pas tatuazheve por edhe pas partnerës duke u cilësuar si individ shumë xheloz.

Prej një viti në media flitet se arsyeja se pse Marina u largua nga ekrani ishte pikërisht Geti. Në daljet publike ai e mohoi këtë por miqtë e  çiftit e kanë konfimuar se Geti është shumë xheloz.

View this post on Instagram

#californialove

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

View this post on Instagram

🤷🏻‍♂️🤷🏼‍♀️

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Gjithashtu gaforret janë njerëz shumë të dashur dhe duket se Geti është dhëndri ideal i horoskopit pasi ka një marrdhënie të ngushtë me familjen e Marinës dhe këto foto do t’ju bindin.

View this post on Instagram

2 Bologna most wanted 😝

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

View this post on Instagram

Me ma te bukuren @jori_paloka

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Nëse do ta përshkruanim Getin si një gaforr tipike me tre fjalë do të ishin: Emocional,i dashur dhe xheloz.

View this post on Instagram

#malena 🌴

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on