MORENA TARAKU PËRFUNDON NË SPITAL/ Ja çfarë i ndodhi këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
MORENA TARAKU PËRFUNDON NË SPITAL/ Ja çfarë i ndodhi këngëtares (FOTO)

MORENA TARAKU PËRFUNDON NË SPITAL/ Ja çfarë i ndodhi këngëtares (FOTO)

Këngëtarja shumë e njohur për publikun, Morena Taraku, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku tërheq shpesh vëmendjen me pozat provokuese e format seksi, që nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar nga fansat.
Së fundmi, këngëtarja i ka merakosur të gjithë ndjekësit në Snapchat, pasi ka publikuar një foto nga dhoma e një spitali.

Morena ka fotografuar krahun me gjilpërë por ende nuk ka sqaruar për ndjekësit e saj se çfarë i ka ndodhur. Mbetet të mësojmë arsyen përse gjendja shëndetësore e Morenës është përkeqësuar dhe ajo ka përfunduar në spital.