DËSHIRONI TË ZHDUKNI KUJTIMET E VJETRA? Enca ju tregon mënyrën më të mirë (FOTO) – AlpeGossip
DËSHIRONI TË ZHDUKNI KUJTIMET E VJETRA? Enca ju tregon mënyrën më të mirë (FOTO)

DËSHIRONI TË ZHDUKNI KUJTIMET E VJETRA? Enca ju tregon mënyrën më të mirë (FOTO)

 

Teksa po kalon disa ditë pushimes në liqenin e Pogradecit Enca ka treguar mënyrën mëtë mirë për të zhdukur kujtimet.

Në mënyrë të befasishme, Enca vendos të hedhë celularin e saj dhe t’u thotë lamtumirë kujtimeve të vjetra.

Mbase në vitin 2019 këngëtarja shqiptare do të fillojë një jetë krejtësisht të re duke lënë pas të gjitha momentet që nuk do t’i marrë me vete në 2019-n.

Nuk e dimë nëse celularin e kishte dhuratë nga dikush, gjithsesi tani po që këngëtarja ka nevojë për një dhuratë tjetër.