“NJË DITË DO TË BËJ NJË…!”/ Alketa Vejsiu merr vendimin e papritur (VIDEO) – AlpeGossip
“NJË DITË DO TË BËJ NJË…!”/ Alketa Vejsiu merr vendimin e papritur (VIDEO)

“NJË DITË DO TË BËJ NJË…!”/ Alketa Vejsiu merr vendimin e papritur (VIDEO)

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu ka zbuluar një tjetër projekt me të cilin do të donte të punonte.

Ajo ndan shumë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj private dhe pushimet nëpër vende të ndryshme të botës, pikërisht aty ku frymëzohet.

Në videot e postuara së fundmi Alketa ka ndarë me ndjekësit moment nga pushimet e saj luksoze. Nën shoqërinë e pishinës dhe rrezeve të diellit Alketës i lindi ideja për të bërë një film.

“Doja të qëndroja pak vetëm dhe të mendoja…Shumë gjëra të bukura…Një ditë do të bëj një film”-shkruan Vejsiu.