“VAJZË APO DJALË?” Noizy jep i gëzuar lajmin e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
“VAJZË APO DJALË?” Noizy jep i gëzuar lajmin e ëmbël (FOTO)

“VAJZË APO DJALË?” Noizy jep i gëzuar lajmin e ëmbël (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar Noizy është padyshim një ndër më të komentuarit në media jo vetëm për këngët e tij që kthehen në hite, por edhe për jetën e tij private. Siç dihet Noizy është baba i një vajze që quhet Leandra e cila jeton në Londër me nënë e saj.

Reperi i njohur është shumë i dhënë pas fëmijëve dhe herë pas here publikon foto dhe video me mbesën e tij. Ditën e sotme ai ka ndarë me fansat një lajm të bukur ku ka treguar se do të bëhet dajë për herë të dytë.

Noizy ka publikuar një tortë ku shihen të vizatuara dy këmbë fëmijësh njëra blu dhe tjetra rozë dhe pranë postimit ka shkruar: “Vajzë apo djalë? Dajë për herë të dytë” .