NURI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi shfaqet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
NURI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi shfaqet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO)

NURI I SHTATZËNISË/ Elita Rudi shfaqet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO)

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura shqiptare, e cila së fundmi po komentohet gjithandej për shtatzëninë e saj.

Edhe pse ajo nuk e ka pohuar kurrë publikisht pritjen e ëmbël, gjatë ceremonisë së dasmës me reperin Gjiko muajin e kaluar, nuk kaloi pa u vënë re barku i saj i rrumbullakosur në fustanin e ngushtë.

Edhe pse ajo vazhdon ta fshehë barkun në postimet e saj, nuk mund të themi të njëjtën gjë për nurin e shtatzënisë. Në një foto selfie të postuar në Instagram pak minuta më parë Elita duket rrezëllitëse  dhe më e bukur se kurrë me look thuajse natyral.