NËNË PËR HERË TË PARË/ Noçja e “Big Brother” jep lajmin e bukur (FOTO) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Noçja e “Big Brother” jep lajmin e bukur (FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Noçja e “Big Brother” jep lajmin e bukur (FOTO)

Të gjithë e mbajnë mend Noçen e ‘Big Brother 1’ si vajzën ‘harrakate’ dhe me shumë tatuazhe.

Mirëpo që nga ajo periudhë kanë kaluar shumë kohë dhe Najada Konomi tashmë ndodhet në Itali.

Noçja jeton  së bashku me partnerin e saj Fationin. Një lajm i bukur na vjen nga çifti, ata shumë shpejt do të bëhen prindër.

Gjinia e foshnjes nuk dihet ende, por ajo çfarë mësohet është se Noçja me Fationin janë shumë të lumtur.