VIDEO/ Nëse mendoni se dini si pihet çaji, nuk keni parë këtë burrë shqiptar akoma – AlpeGossip
VIDEO/ Nëse mendoni se dini si pihet çaji, nuk keni parë këtë burrë shqiptar akoma

VIDEO/ Nëse mendoni se dini si pihet çaji, nuk keni parë këtë burrë shqiptar akoma

E mbani mend shprehjen e famshme të grupit West Side Family: “Gjithçka mund të ndodhë, jetojm në Tiron”, epo nuk kanë pasur faj që e kanë thënë.

Qyteti i Tiranës është qyteti i çudirave, dhe këtë gjë e dëshmojnë shpeshherë qytetarë të ndryshëm.

Së fundmi në redaksinë tonë në AlpeNews.al ka ardhur një video e një burri i cili po pi çaj në lokal.

Ajo c’ka ka zgjuar interesin ndaj këtij burri është mënyra sesi e konsumon ai atë. Kjo e fundit vihet re kur personi në fjalë merr çajinikun dhe befas… përdor për të pirë pjesën ku realisht ajo shërben për të derdhur çajin në filxhan.

Shikoni videon më poshtë:

Epo ndoshta ka dashur ti bjerë shkurt dhe të konsumojë çajin shpejt e shpejt. Ose ndoshta është vetë Tirana që servir këto situata komike këto ditë të ftohta. Përgatiti AlpeNews.al