Jeni mësuar ta shihni me flokë të gjatë, por Aurela Hoxha do t’ju habisë me pamjen e re – AlpeGossip
Jeni mësuar ta shihni me flokë të gjatë, por Aurela Hoxha do t’ju habisë me pamjen e re

Jeni mësuar ta shihni me flokë të gjatë, por Aurela Hoxha do t’ju habisë me pamjen e re

Modelja e njohur shiptare Aurela Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit për format e saj bombastike, me të cilat gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve sa herë poston në Instagram.

Ajo shpesh shfaqet pothuajse me të njëjtin look, pa bërë ndryshime të mëdha e të dukshme tek makeup-i apo flokët e saj, mirëpo ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku e shohim më ndryshe se asnjëherë.

Aurela së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim në flokët e saj, duke i prerë të shkurtër deri tek shpatullat. Modelja ka ndarë me ndjekësit një foto ku e shohim me flokët me onde, gjë e cila ja ka shkurtuar edhe më shumë gjatësinë e tyre.

Me një look të tillë Aurelën nuk e kishim parë asnjëherë dhe siç duket në foto, fansat kanë reaguar menjëherë me pëlqime e komente të shumta për pamjen e saj të re.