DËNIM I VËLLAIT TË MADH/ Një tjetër banor lë shtëpinë – AlpeGossip
DËNIM I VËLLAIT TË MADH/ Një tjetër banor lë shtëpinë

DËNIM I VËLLAIT TË MADH/ Një tjetër banor lë shtëpinë

Paloma është konkurrentja e dytë që largohet nga shtëpia e “Big Brother” këtë të premte.

Vëllai i Madh vendosi të nxjerrë në nominim të gjithë banorët, pasi disa prej tyre kanë shkelur rregullat e produksionit.

Publiku vendosi të largojë Palomën, një nga vajzat më aktive në shtëpi, që është bërë shpesh pjesë e debateve dhe tensioneve mes VIP-ave.

Më herët gjatë spektaklit u largua Sheila, që u shpreh se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe ndihet krenare me veten.