SAPO I “ÇMENDI” TË GJITHË! Oriola Marashi poston FOTO pa të brendshme – AlpeGossip
SAPO I “ÇMENDI” TË GJITHË! Oriola Marashi poston FOTO pa të brendshme

SAPO I “ÇMENDI” TË GJITHË! Oriola Marashi poston FOTO pa të brendshme

Modelja e njohur Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore. Çdo foto e saj pro vokative publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar. Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ve shur me një mini fustan të çarë ku duket se modelja është pa të bre ndshme.

‘Ju dua të gjithëve’ ka shkruar krahas fotos modelja. Si gjithmonë dhe këtë rradhe nuk kanë munguar komentet të tipit ‘Bish je’ ‘Kryevepër’ etj. Në pak orë fotoja ka marrë me mijëra pëlqime.