E pyetën nëse Hailey është shtatzënë/ Ja si u përgjigj Justin Bieber: Ju duket normale…(FOTO) – AlpeGossip
E pyetën nëse Hailey është shtatzënë/ Ja si u përgjigj Justin Bieber: Ju duket normale…(FOTO)

E pyetën nëse Hailey është shtatzënë/ Ja si u përgjigj Justin Bieber: Ju duket normale…(FOTO)

Fejesa e tyre është përfolur gjatë. Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqe çdo ditë shumë të dashuruar, duke u fotografuar teksa puthen dhe përqafohen nëpër rrugët e Neë York-ut. Por mediat kanë nisur të spekulojnë për shkak të angazhimit të shpejtë që ata bënë duke u fejuar papritur. Një fotograf e ka kapur Justin në rrugë, në Beverly Hills dhe e ka pyetur nëse Hailey është shtatzënë.

“A është Hailey shtatzënë tani? Ju keni deklaruar se ju jeni familje, kështu që të gjithë mendojnë se ajo mund të jetë shtatzënë’, është shprehur ai.

‘Ju duket shumë normale që bëni këtë punë. Thjeshtë nuk e kuptoj pse përpiqeni të ‘rriteni’ në këtë mënyrë. Më kupton çfarë po them?, është përgjigjur ai i irrituar, pa zbuluar asgjë.