”TI JE LARG”/ Stresi reagon pas ndarjes nga Kejsi – AlpeGossip
”TI JE LARG”/ Stresi reagon pas ndarjes nga Kejsi

”TI JE LARG”/ Stresi reagon pas ndarjes nga Kejsi

U bë kohë që po përflitet për ndarjen e një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Stresit dhe Keisit. Edhe pas ndarjes të dy nuk reshtin duke i bërë dedikime të nënkuptuara njëri-tjetrit.

Së fundmi, këngëtari i njohur Stresi ka ndarë një video në InstaStoryn e tij ku shfaqet në një sfond të zi duke dëgjuar një këngë vërtetë pikëlluese. “Ti je larg”, thotë refreni i këngës që me siguri është një dedikim për Keisin.