BASHKËPUNIMET/ Njihuni me këngëtarët që “NDEZËN” sezonin: Nga Luana dhe Bujar Qamili tek… (FOTO) – AlpeGossip
BASHKËPUNIMET/ Njihuni me këngëtarët që “NDEZËN” sezonin: Nga Luana dhe Bujar Qamili tek… (FOTO)

BASHKËPUNIMET/ Njihuni me këngëtarët që “NDEZËN” sezonin: Nga Luana dhe Bujar Qamili tek… (FOTO)

Ky sezon veror solli shumë supriza duke bërë që njerëzit ti shijonin në maksimum pushimet.

Këngëtarë që nuk i prisnim sollën bashkëpunime të suksesshme , të cilat më pas u kthyen në hite verore.

Kush mund të mendonte se Luana do futej sërish në botën e muzikës, apo se Alban Skënderaj do bashkëpunonte me reperin më të dashur për publikun, Noizyn.

Këto emra të njohur të ekranit shqiptar ndezën club-t në bregdetet e Shqipërisë dhe sigurisht, çmendën fansat e tyre por jo vetëm.

Jo vetëm në rrjetet sociale që këto këngë bën namin por edhe në youtube arritën klikime maksimale.

Redaksia  AlpeNews.al ju sjellë disa nga bashkëpunimet më të mira të këtij sezoni.

Luana Vjollca dhe Bujar Qamili

Flori Mumajesi dhe Getoar Selimi

Dafina Zeqiri dhe Lumi B

Elvana Gjata ,Ledri Vula dhe John Shahu

Adrian Bujupi dhe Xhensila Myrtezai

Noizy dhe Alban Skëndraj

Era Istrefi,With Smith, dhe Nicky 

Përgatiti: AlpeNews.al