E MORI TEK DITËLINDJA E ERMALIT/ Dalin FOTOT e të dashurës së Ledri Vulës. Seksi dhe… – AlpeGossip
E MORI TEK DITËLINDJA E ERMALIT/ Dalin FOTOT  e të dashurës së Ledri Vulës. Seksi dhe…

E MORI TEK DITËLINDJA E ERMALIT/ Dalin FOTOT e të dashurës së Ledri Vulës. Seksi dhe…

Së fundmi Ermal Fejzullahu ka festuar 30-vjetorin e tij të lindjes. E nuk kishte si të ndodhte ndryshe në këtë përvjetor, veçse miqtë dhe familjarët të surprizonin këngëtarin me një festë në nder të ditëlindjes së tij

Ajo që ra në sy ishte perofrmanca e Ledri Vulës me ish të dashurën Dafina Zeqiri.Gjishtashtu në festën e ditës së lindjes së mikut të tij prezent ka qenë edhe e dashura aktuale e reperit,Sra Hoxha.

Redaksia e AlpeNews.al ishte e para media që bëri të njohur indetitenin e të dashurës së Ledri Vulës dhe dha detaje për lidhjen e tyre.

Lajmi në AlpeNews.al