PËRDOR PHOTOSHOP PËR KËMBËT? Bora Zemani e ka një shpjegim për ndjekësit në Instagram (FOTOT) – AlpeGossip
PËRDOR PHOTOSHOP PËR KËMBËT? Bora Zemani e ka një shpjegim për ndjekësit në Instagram (FOTOT)

PËRDOR PHOTOSHOP PËR KËMBËT? Bora Zemani e ka një shpjegim për ndjekësit në Instagram (FOTOT)

Pasi realizoi look-un super cool me gërshetat trendi të kësaj vere, moderatorja Bora Zemani e ka mbushur profilin e saj në Instagram plot foto me pamjen e re.

Gërshetat i shkjnë shumë dhe ajo ka marrë qindra komplimente nga fansat, mirëpo dikush nuk është fokusuar tek pamja e re por tek këmbët e Borës.

Një ndjekës e ka akuzuar moderatoren se përdor photoshop, pasi këmba e saj duket tepër e madhe, sikur të jetë numri 47.

“Cfarë numri e ke këmbën, 47? Photoshop!”- shkruan ndjekësi, të cilit Bora s’ka vonuar t’i kthejë një përgjigje.

Moderatorja sqaron jo vetëm personin në fjalë por edhe këdo që ka të njëjtin dyshim se në fakt këmba duket e tillë për shkak të pozicionit nga është shkrepur.

“Kur kamera eshte kend gjere keshtu duken objektet ne cepa. Po te perdorja photoshop do e kisha rregulluar kemben.”- shkruan Bora, duke i hedhur poshtë këto akuza.

Ditën e djeshme, moderatorja konfirmoi për herë të parë publikisht lidhjen me Donald Veshajn, duke publikuar një foto me të.

Ajo i kishte mbuluar fytyrën ndërsa shkruante me humor:

“Me kete çunin, identitetin e te cilit nuk dua ta zbuloj!