EVA MURATI ME PUSHIME/ Moderatorja zgjedh gjithmon ngjyrën jeshile te bikinit (FOTO) – AlpeGossip
EVA MURATI ME PUSHIME/ Moderatorja zgjedh gjithmon ngjyrën jeshile te bikinit (FOTO)

EVA MURATI ME PUSHIME/ Moderatorja zgjedh gjithmon ngjyrën jeshile te bikinit (FOTO)

Eva Murati ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shum duke ndarë me ndjekësit foto të shpeshta.

Por ajo që bie në sy në profilin e instagramit të moderatores është se ajo ka postuar disa foto po me të njëjtat bikini ngjyrë jeshile.

Ajo është kosideruar gjithmon një femër e bukur dhe me shije, por me foto kaq provokuese nuk e kishim parë asnjëherë.

Eva  nuk po ndalet duke nxjerrë në pah hiret e saj dhe ka të drejt sepse fiziku i saj është për tu adhuruar.