“NJË TJETËR ASISTENTE JEP DORËHEQJEN”/ Meghan Markle një dukeshë shumë e vështirë – AlpeGossip
“NJË TJETËR ASISTENTE JEP DORËHEQJEN”/ Meghan Markle një dukeshë shumë e vështirë

“NJË TJETËR ASISTENTE JEP DORËHEQJEN”/ Meghan Markle një dukeshë shumë e vështirë

Stafi i dukeshës është në ndërrim të vazhdueshëm ndërkohë që Meghan Markle dhe Princ Harry janë në ditët e fundit të pritjes së ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë. Burime pranë ‘Enews’ kanë treguar se sekretarja private e Meghan do të japë dorëheqjen nga detyra. Ajo është sekretarja e tretë që jep dorëheqjen gjatë këtyre pak muajve.

Sekretarja u shpreh në muajin dhjetor se nuk dëshiron ta ushtrojë më këtë profesion për një kohë të gjatë. Ajo do të qëndrojë pranë Markle deri në momentin që do të lindë fëmija.

Disa thashetheme kanë dalë se arsyeja pse gjithë këto dorëheqje po ndodhin, është se Meghan është një shefe shumë e vështirë