NGA ADOLESHENTE E THJESHTË NË MODELE/ Shikoni transformimin e Dorina Gegiçit falë ndërhyrjeve plastike (FOTO) – AlpeGossip
NGA ADOLESHENTE E THJESHTË NË MODELE/ Shikoni transformimin e Dorina Gegiçit falë ndërhyrjeve plastike (FOTO)

NGA ADOLESHENTE E THJESHTË NË MODELE/ Shikoni transformimin e Dorina Gegiçit falë ndërhyrjeve plastike (FOTO)

Dorina Gegiçi bukuroshja e cila ishte e panjohur për publikun para 8 vitesh, kur ishte vetëm 15 vjeç dhe një adoleshente e thjeshtë, sot është një modele e suksesshme shqiptare. E njohur dhe e ndjekur tani nga 244 mijë njerëz, Dorina duket se po jeton një sukses të konsiderueshëm.

Nëse hapin profilin e Instagramit të modeles, mund të shohim plot poza dhe foto të bukra ku çdo detaj duket perfekt, fytyra, trupi, veshjet, flokët, çdo gjë. Por, a dukej me të vërtetë Dorina kshu para se të bëhej e famshme?

Po ti hedhim një sy fotove nga ditët e para të karrierës së Dorinës, nuk do të thonim se ajo ka mbetur e njejta. Ka ndryshuar, por kemi frikë se jo prej viteve por prej ndërhyrjeve plastike. Nëse i hedhim një sy fotove para dhe pas mund të dallojmë qartë se bukuroshja ka ndërhyrë në hundë duke e zvogëluar, në buze duke i zmadhuar dhe sigurisht ka bërë dhe mollëzat. Por, për sa kohë ajo nuk ka pranuar asgjë, ne preferojmë ti konsiderojmë të gjitha vetëm dyshime. /AlpeGossip.al