I NXJERRIN FOTON SI DUKET LIVE/ Enca shpërthen KEQ: Juve keni zot m**in tim (FOTO) – AlpeGossip
I NXJERRIN FOTON SI DUKET LIVE/ Enca shpërthen KEQ: Juve keni zot m**in tim (FOTO)

I NXJERRIN FOTON SI DUKET LIVE/ Enca shpërthen KEQ: Juve keni zot m**in tim (FOTO)

Që Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare ky është fakt. Dhe sigurisht që kur je gjithmonë në qendër të vëmendjes do komentohesh. Së fundmi ka qarkulluar një foto e Encës ku shihet në një tualet dhe është krahasuar nga faqja “Vipat e Bllokut” me një foto nga Instagrami i këngëtares.

Por siç duket kjo e ka acaruar shumë Encën dhe ka shpërthyer në instastory duke qenë një person që mendimet e saj i thotë hapur.

Enca shprehet se këta njerëz “dashakeq” mbajnë rradhë për të bërë foto të sajat dhe kur ajo ndodhet në banjo. Edhe në ditët e saj më të këqija ajo sërish ndihet si krijesa më e bukur në botë, duke dashur të mbyllë kështu një herë e mirë historinë e “fotove të modifikuara” që i komentohen aq shumë.