DEKLARTA E SAJ BËRI XHIRON E RRJETIT/ Dorina Mema i kthehet Aulona Mustës: Ç’ke ngatërruar moj…(FOTO) – AlpeGossip
DEKLARTA E SAJ BËRI XHIRON E RRJETIT/ Dorina Mema i kthehet Aulona Mustës: Ç’ke ngatërruar moj…(FOTO)

DEKLARTA E SAJ BËRI XHIRON E RRJETIT/ Dorina Mema i kthehet Aulona Mustës: Ç’ke ngatërruar moj…(FOTO)

Është shumë e vështirë ndonjëherë dhe them çfarë poze të marr se i kam konsumuar të gjitha. Janë dy tre poza në fakt ku trupi im duket më mirë. Unë kam këtë me këmbën pak të ngritur. Ma ka mësuar Dorina Mema. Në një festë, më tha troç: ‘Ti pozon shumë shëmtuar. Ta tregoj si duket foto e bukur.”- ka deklaruar Aulona në një emision së fundmi, teksa po diskutohej për fotot e saj në Instagram.

Dhe kjo deklaratë u bë lajm në shumë portale, por në pamje të parë Dorinës i është dukur sikur kushedi çfarë ka thënë Aulona dhe reagoi me anë të një postimi në Instagram ku e pyet se ç’ke ngatërruar andej moj aguridhe. Sigurisht që çdo gjë ishte në kuadër të shakasë.