”RA TËRMET PO ÇOHU”/ Do të shkriheni së qeshuri me rrengun që i bëri Romeo Veshaj të vëllait (VIDEO) – AlpeGossip
”RA TËRMET PO ÇOHU”/ Do të shkriheni së qeshuri me rrengun që i bëri Romeo Veshaj të vëllait (VIDEO)

”RA TËRMET PO ÇOHU”/ Do të shkriheni së qeshuri me rrengun që i bëri Romeo Veshaj të vëllait (VIDEO)

Aktori që na bën gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Romeo Veshaj i ka punuar një rreng vëllait të tij më të vogël, Marios i cili nuk është pjesë e ekranit, por tanimë është bërë shumë i njohur.

Në videon e postuar në Instagram, Romeo dëgjohet duke i thënë Marios: “Ra termet po çohu”.

Ky i fundit çohet me shpejtësi i trembur ndërsa Romeo nis qesh.

“Me trimi i shtepise dhe pjestari me i qete i familjes”, shkruan Romeo për Marion.