PËRVJETORI I PARË/ Gjiko dhe Elita mbajnë festën e çmendur (FOTO) – AlpeGossip
PËRVJETORI I PARË/  Gjiko dhe Elita mbajnë festën e çmendur (FOTO)

PËRVJETORI I PARË/ Gjiko dhe Elita mbajnë festën e çmendur (FOTO)

Ditën e djeshme çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita dhe Gjiko festuan 1 vjetorin e martesës. Në këtë ditë të rëndësishme çifti vendosën të festonin me shoqërinë e tyre.

Elita dukej shumë elegante me një fustan të verdhë, flokët e lëshuar teksa në sy bie kapsja e flokëve me emrin e saj.

Moderatorja postoi foto e video të shumta nga mbrëmja në lokal me miqtë, duke kënduar e duke u argëtuar.

Në një video të publikuar nga një prej miqve të çiftit, Elita dhe Gjiko shfaqen duke u puthur plot dashuri.