I MAHNITI TË GJITHË/ Shikoni sa seksi dukej Zajmina në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO) – AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË/ Shikoni sa seksi dukej Zajmina në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO)

I MAHNITI TË GJITHË/ Shikoni sa seksi dukej Zajmina në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Blero dhe Afrona u martuan me një ceremoni të mbajtur në një resort tek “Rana e Hedhun”. Çifti kishin ftuar në dasmë shumë personazhe të njohur të cilët janë edhe miq të tyre.

Mes të ftuarve ishte edhe Zaimina e cila si gjithnjë në evente të tilla i lë të gjithë gojëhapur me paraqitjen e saj.

Zaimina kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të lehtë, komplet me xixa, me mëngë tyli dhe një të çarë anash.

“Gëzuar për dashurinë dhe lumturinë e përjetshme”, shkruan Zaimina krah fotos ku shfaqet duke mbajtur një gotë në dorë.