SUPER MAMI/ Xhensila tregon format sexy pas lindjes së të bijës (FOTO) - AlpeGossip
SUPER MAMI/  Xhensila tregon format sexy pas lindjes së të bijës (FOTO)

SUPER MAMI/ Xhensila tregon format sexy pas lindjes së të bijës (FOTO)

Më 12 korrik, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka. Edhe përse ka kaluar vetëm 10 javë nga ardhja në jetë e vogëlushes, Xhensila shfaqet më në formë se kurrë. Mami i Ajkës ka publikuar disa foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me një kostum me shkëlqim dhe duket tejet elegante.